Prawo cywilne

Jedną z dziedzin prawa, w których specjalizuje się Kancelaria Adwokacka Krzysztofa Supła jest prawo cywilne. Dlatego też w tej tematyce oferujemy Państwu wysokiej jakości, rzetelne porady prawne związane ze wszelkimi kwestiami dotyczącymi własności oraz posiadania.

Doradztwo prawne z zakresu prawa cywilnego może dotyczyć dochodzenia swoich racji w kwestii służebności, zniesienia współwłasności, kwestii takich jak zasiedzenie lub też roszczeń o odszkodowania. To szeroka dziedzina prawa rzeczowego, a także prawa zobowiązań na podstawie zawieranych pomiędzy stronami umów (na przykład umów sprzedaży, umów o dzieło, umów darowizny czy też leasingu).

Dochodzenie swoich roszczeń i postępowanie cywilne

prawnik węgrówCo jednak w przypadku, kiedy ciężko jest odzyskać swoją należność?

Takie sytuacje wcale nie należą do rzadkości, z tego też względu Kancelaria udzieli Państwu profesjonalnego wsparcia także w przypadku egzekwowania należności na podstawie zawartych umów.

Prawnik potwierdzi, czy roszczenia mają swoją podstawę prawną, a także udzieli wsparcia przy ściąganiu należności. To rzetelne doradztwo w takich tematach jak windykacja należności, które to kwestie wcale nie należą do najłatwiejszych.

Szukasz dobrego prawnika z zakresu prawa cywilnego? Zadzwoń po pomoc do adwokata w Węgrowie – Krzysztof Supeł udzieli profesjonalnej porady.

607 990 857

Kwestie związane ze spadkiem

Uzyskanie porad prawnych możliwe jest także w obrębie prawa spadkowego. Zarówno w przypadku ustalenia sposobu dziedziczenia, stwierdzenia nabycia spadku, jego podziału w obrębie rodziny, zrzekania się spadku, a także dochodzenia swojego udziału. Także i w kwestiach związanych z dziedziczeniem bardzo często nieznajomość prawa działa na niekorzyść. Lepiej więc skonsultować sprawę z adwokatem, który będzie mógł potwierdzić, czy sensowne jest dochodzenie swoich praw w kwestiach spadkowych.

We wszystkich tych kwestiach mogą Państwo liczyć na wsparcie naszej Kancelarii Adwokackiej w Węgrowie – zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego lub umówienia się na spotkanie z prawnikiem Krzysztofem Supłem, który na podstawie posiadanej wiedzy o literze prawa i dzięki wieloletniemu doświadczeniu będzie mógł udzielić odpowiedniej porady prawnej.

Prawo cywilne
5 (100%) 1 vote