Prawo karne

Pojęcie „adwokat” jest dobrze znane większości obywateli. Mało jednak, kto dokładnie wie czym zajmuje się owa osoba? Okazuje się jednak, że we współczesnym świecie coraz więcej osób musi korzystać z jego pomocy. W głównej mierze taką sytuację determinuje skomplikowane i niejasne dla laików prawo… szczególnie prawo karne i postępowania sądowe.

Kto nam pomoże?

prawnik węgrówAdwokat jest osobą, na którą można liczyć w sprawach skomplikowanych, W sprawach, w których istnieje duża ilość niejasności. Adwokat świadczy swoje usługi wszystkim osobom, które nie znają kodeksów prawnych lub tak zwanych kruczków prawnych.

Istotną kwestią, działającą na korzyść tej grupy zawodowej jest fakt, że nie tylko świadczą porady prawne, ale także mogą reprezentować nasze interesy w sądzie.
Adwokaci zajmujący się prawem karnym mają najtrudniejszą pracę, jednak to z ich pomocy korzysta najwięcej ludzi.

Profesjonalna pomoc prawna z zakresu prawa karnego i postępowań sądowych w Węgrowie. Kancelaria Adwokacka Krzysztof Supeł – zadzwoń.

607 990 857

Fakt, że sprawy sądowe karne są trudne i czasem niuanse decydują o ich wyniku. Zazwyczaj postępowanie karne trwa długo i do końca trudno przewidzieć jak się zakończą. W takich sytuacjach pomoc i wsparcie doświadczonego adwokata jest niezastąpiona.

Czym zajmuje się Adwokat Krzysztof Supeł?

Zakres działalności adwokata jest bardzo obszerny.

Na jego pomoc możemy liczyć w kilku typach postępowań:

  1. Reprezentowanie oskarżonego – w zakresie tych usług adwokat reprezentuje interesy osoby oskarżone przed organami wymiaru sprawiedliwości. Pomaga w opracowywaniu pism procesowych takich jak apelacje, zażalenia itp.
  2. Reprezentowanie pokrzywdzonego – pomoc w przygotowywaniu zawiadomień dotyczących popełnionych przestępstw. Dodatkowo wspomaga pokrzywdzonego na każdym etapie postępowania prokuratorskiego i sądowego. Podczas postępowania karnego może pełnić funkcję oskarżyciela posiłkowego oraz reprezentanta osoby pokrzywdzonej.
  3. Wsparcie osób tymczasowo aresztowanych i podejrzanych – adwokat w tym obszarze działalności uczestniczy we wszelkich przesłuchaniach oraz podczas stawiania zarzutów.
  4. Sprawy wykroczeń – podczas tych spraw adwokat może reprezentować osobę obwinianą lub pokrzywdzoną. W tych sprawach szczególnie ważne są porady prawne i doradztwo oferowane przez prawnika. Dodatkowo można liczyć na pomoc adwokata podczas całości postępowania karnego.
Prawo karne
5 (100%) 1 vote